Другое

Доброго дня.06.06 в робочий час (на тракторі) зупинили ГАІ, прав на трактор - вопрос №1105163

Доброго дня.06.06 в робочий час (на тракторі) зупинили ГАІ, прав на трактор я не маю, в ніч перед цим випив 2 бокала пива, вони відчули перегар. В… трубку не дихав, відмовися їхати на мед.експертизу, по скільки був на роботі. В протоколі вказали, що з явними ознаками спяніння. Підписвся і вказав, що більше так не буду. Вони сказали-приїжай до нас поговориш з начальником, не даючи ніякої бумажки-нічого. 21.06 приходить лис з повісткою в суд за ч 1 ст 130 купап. звернутися 09.07 27.06 приходить лист зі штрафом за водіння без прав на 1020грн, у звязку з тим, що ми не оплатили 510 раніше, хоча був не повідомлений про це.

Ответы

Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить ответ на свой вопрос, задайте его на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/