проблемні відносини - вопрос №112719

Здравтвуйте!!! допоможіть мені справитися з душевним болем. Я познайомилася з хлопцем, ми зустрічалися декілька місяців , писав мені вірші, ставився дуже гарно, а потім без пояснень раптово перестав дзвонити і уникає зустрічі, я дзвонила декілька разів, а він мені не телефонує і вконтактах не з'являється, я не відчуваю за собою провини, що чимось могла його образити, і поведінка його незрозуміла. Щоб висунути йому певні притензії я невправі, боми один одного неприсвоювали,  ні разу неназвав своєю, а я прото ненаважилася спитати хто я для нього.Порадьте як правельно діяти чи варто питати про причину такого незрозумілого мовчання, адже я не хочу щоб він подумав про те що я мріяла про майбутнє з ним. будувала якісь плани...

Ответы

Но он жив вообще? Точно не болен и не уехал никуда?

Есть ли у вас общие знакомые (за несколько месяцев-то могли появиться)? Может, осторожно разведать через них? Много ли Вы знаете об этом человеке?

Если же с ним всё ОК, и он вдруг ушёл в подполье, может, Вам надо ещё свечку Богу поставить за то, что судьба теперь такого хлопца от Вас отводит?