На прямолінійній ділянці дороги швидкість руху автомобіля становила 90 км/год.Запишіть рівняння його руху для двох випадків:а) у початковий момент... - вопрос №1185460

часу положення автомобіля збігалося з початком координат; б) у початковий момент чау координата автомобіля дорівнювала -200 м.Вважайте, що вектор швидкості направлений так само, як і осі ОХ

Ответы

Уравнение движения в первом случае:
1) x=vt=25t
Во втором случае:
2) x=x0+vt=-200+vt=-200+25t
v=90 км/ч=25 м/с