Я закохалася у свого друга і написала йому про це.Він відповів через 2 дні що любить мене як друга .Я думала в нього дівчина є але в нього нема і не хоче мати. Коли думаю про нього таке відчуття ніби - вопрос №1196484

всередині вогонь. Порадьте щось
1 ответ

Ответы

Доброго Дня, Настя! На жаль молода людина не відчуває до того ж, що відчуваєте Ви. Він чесно сказав Вам про це. Якщо хочете зберегти з нею дружні стосунки, варто прийняти це і більше не повертатися до розмов про почуття. Те, що Ви відчуваєте «вогонь» — це хвилювання, тривога від того, що сталося, смуток і туга від нерозділеного кохання. З часом це пройде. Вірте в себе, любіть себе і Ви обов'язково зустрінете людину, яка Вас оцінить і полюбить! Удачі Вам!