Спорт - вопрос №138518

Доброї ночі! Допоможіть будь ласка. Мені 16 років, я граю у футбол і хочу займатися цим і надалі, але у мене на ногах великі вени. Підскажіть, як мені їх вилікувати?

2 ответа

Ответы

Доброго дня Роман! Зверніться на прийом до судинного хірурга для вирішення питання про визначенні тактики Вашого лікування.

Здравствуйте Роман!

Грамотное и адекватное лечение, можно получить у врача-флеболога!