Здравствуйте! закинул денги на беспровадднековый модем билаин,захажу в инет ,заходит токо в однокласнеки, больше не куда заите не магу,захожу через виндовс 8 - вопрос №1387253

1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Почистите файл hosts.

C>Windows>System32>driver>etc>hosts

# Copyright © 1993-2006 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a ‘#’ symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handle within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost

Вот пример стандартного файла.Запустите блокнот от имени администратора и заменит содержимое на то, что я вам скинул.

Лучший ответ по мнению автора

Глеб Черняк