мені 20, у мене странне відчуття, то до людини тягне серцем, а коли вмикаю голову, то зважаючи на всі фактори та причини, вважаю що не зможу бути з... - вопрос №1390110

мені 20, у мене странне відчуття, то до людини тягне серцем, а коли вмикаю голову, то зважаючи на всі фактори та причини, вважаю що не зможу бути з нею, хоча сам дуже хочу бути з нею, але знаю що незможу, вона раніше не відповідала взаємністю, а тепер відповідає, потрібно з нею поговорити, але я незнаю як їй сказати що в нас нічого не вийде, бо якщо я це скажу, то після цього всеодно буду з нею, буду за нею дивитись, знову буде до неї тягнути, що мені робити

Ответы

привіт Микола! випадковості не буває. потрібно вірно створити алгоритм дій та зробити позитивний результат. у Вас все вийде не падайте духом.

Скилкова Ирина