Церковь в жилом многоэтажном доме - вопрос №139206

здравствуйте, уважаемые эксперты! Я живу в Украине. Нет ли в нашей стране закона запрещающего уеркви находиться в жилом доме. Живу на втором этаже и прям под нашей квартирой находится церковь, в которой каждые выходные (субботу  и воскресенье) утром (часов в 9) начинаются песни и молитвы. Как это можно прекратить?

Лучший ответ по мнению автора

Згідно п.2.50 Державних будівельних норм України В.2.2-15-2005.«Будинки і споруди. Житлові приміщення. Основні положення» у першому, другому і цокольному поверхах житлових будинків допускається розмі¬щувати приміщення: адміністративні, магазинів роздрібної торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, відділень зв'язку загальною площею не більше 700 м2, банків, магазинів і кіосків з продажу преси, поліклінік, жіночих консультацій, рентгено-стоматологічних кабінетів (в разі забезпечення вимог НРБУ); роздавальних пунктів молочних кухонь, юридичних консульта¬цій і нотаріальних контор, загсів, філій бібліотек, виставкових залів, контор житлово-експлуата¬ційних організацій, фізкультурно-оздоровчих занять загальною площею до 150 м2, культурно-масової роботи з населенням (для проведення лекцій, зборів, бібліотек-читалень, кімнат для індивідуальних занять, роботи гуртків, прийому громадян депутатами тощо), дитячих художніх шкіл, центрів соціального захисту населення, центрів зайнятості населення базового рівня до 50 відвідувачів і до 15 співробітників центрів, а також груп короткотривалого перебування дітей дошкільного віку (крім цокольного поверху).

Поэтому Вы можете добиваться выселения церкви с жилого дома или прекращения ее деятельности и т.п. обращаясь письменно к руковолителю церкви, жалобами и заявлениями в управления архитектури и другие инстанции, а также через суд.

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/