Доброго дня. У мене така проблема: у мене вже досить довгі і сталі стосунки з моїм хлопцем, але ми часто сваримось, тобто я зриваюсь на ньому, через... - вопрос №1458485

те, що не можу ніяк змиритись з його минулим. Мені боляче від того, що я розумію, що колись до мене він іншій дівчині говорив те саме, що говорить мені, тобто казав їй про свої почуття, що він бачив її голою. Я ревную. Мені не дає це спокою і я часто слікдкую за нею в соціальних мережах, хоча особисто з нею не знайома. Порівнюю її з собою, і в цих порівняннях завжди бачу себе гіршою… Тобто, розумію, що в неї яскравіша зовнішність. Я відчуваю, що мій хлопець має до мене почуття, але ці думки в мене про неї все перекреслюють. Я не можу нічого зробити… Вже якось автоматично заходжу на її сторінку в соц.мережі, дивлюсь на її фотографії і від цього мені стає тільки гірше, бо відбувається те ж саме порівняння. А я це припинити не можу. розумію, що проблема тут тільки в мені, мабуть, я якась закомплексована, чи як.

Ответы

Здравствуйте, Анна. Прочтите здесь мою статью:
www.liveexpert.ru/journal/view/370106-intimnoe-proshloe
Потребуется помощь, прошу на консультацию.
Здравствуйте, Анна !
Когда Ваш парень был с другой, он тоже был другим. В каждых новых отношениях рождаются новые люди.
Кому какое дело кто кем был в прошлых воплощениях? )
Если сложно избавиться от проблемы, используйте ее с пользой для себя. Пусть та девушка, послужит вам стимулом чтобы больше внимания уделять своей внешности и здоровью, не расслабляться. И парень это оценит, и у него в душе будете лишь Вы.
Ув.Анна, интерес к девушке которая была в прошлом это может быть  действительно комплекс. Это может иметь истоки в  ревности к маме и папе, которая была в раннем детстве. Мама лучше.красивее, и потому ее папа (или отчим) любит, а вас не очень, как могло Вам казаться… Вспомните о прошлом, которое Вас мучило в детстве и поймете, что это перенесенные в настоящее Ваши детские чувства страха, что Вы недостойны и не можете соперничать…