Тіло кинуто з поверхні землі під кутом до горизонту із швидкістю = 14,7 м/с. Визначити найбільшу висоту , на яку підійметься тіло, та відстань l до точки падіння. Чому дорівнює радіус R кривизни т - вопрос №1514579

точки падіння. Чому дорівнює радіус R кривизни траєкторії тіла в верхній точці та в момент падіння?

Ответы

Вы не написали под каким углом брошено тело, поэтому пишу решение в общем виде, а Вы подставьте значения и считайте:
Vг=Vcosф; Vв=Vsinф
H=Vв^2/2g=(Vsinф)^2/2g
t=2t1=2Vв/g=2Vsinф/g
S=Vгt=Vcosф*t
R=V^2/an (an -нормальное ускорение)
В вершине траектории V1=Vг=Vcosф; a1=g => R1=(Vcosф)^2/g
В точке падения: V2=V; a2=gcosф => R2=V^2/(gcosф)

Не забудьте отметить лучший ответ.