микола і Андрій влаштували змагання з бігу навколо стадіону. кожен з них біжить зі сталою швидкістю.один пробігає 7 кругів за 12 хв., а інший - 8... - вопрос №1674182

кругів за 15 хв. визначте яку найменшу загальну кількість кругів вони пробігли до того чк перетнули стартову лінію одночасно, якщо вони стартують разом

Лучший ответ по мнению автора

Одновременно они пересекли финиш через 60 минут (60 наименьшее общее кратное чисел 12 и 15). За это время первый пробежит 60:12*7=35 кругов, а второй 60:15*8 = 32 круга. Вместе будет 32+35=67 кругов.