Добрий вечір! коли почала працювати став необхідним в роботі один апарат, керівник погодився його придбати, за умови що напишу розписку, де буде вказана вартість і те що у випадку мого звільнення до - вопрос №1710576

відпрацювання цієї суми я повинна апарат по тій ціні викупити… розписку складено було до купівлі апарату на вартість 7 тис. гривень. Згодом керівник захотів придбати апарат не за 7 тис, а за 5 тис… Документи ( чек і квинтанція) в мене і там сума 5 тис., а в розписці зазначено 7 тис… тож моє питання чи вважається така розписка дійсною??
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Buh

Дивлячись яким чином складена розписка. Якщо це попередній договір купівлі-продажу із зазначенням в якості предмета договору конкретної моделі апарата, але куплена інша модель, то можна спробувати укласти угоду про зміну ціни і предмета договору. Якщо ж мова про розписці як за договором позики, то це добровільно взяте на себе зобов'язання, яке треба буде виконати. P. S. Якщо Ви отримали відповідь на своє питання, не забудьте вибрати кращий відповідь думку автора.

-------------------Смотря каким образом составлена расписка. Если это предварительный договор купли-продажи с указанием в качестве предмета договора конкретной модели аппарата, но куплена другая модель, то можно попытаться заключить соглашение об изменении цены и предмета договора. Если же речь о расписке как по договору займа, то это добровольно взятое на себя обязательство, которое нужно будет исполнить.

P.S. Если Вы получили ответ на свой вопрос, не забудьте выбрать лучший ответ по мнению автора.