я загубив телефон і хочу дізнатись як через інтернет я можу змінити номер телефону моєї карточкі в ощад банку - вопрос №1781520

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Рекомендую скористатись телефонами гарячої лінії і вони допоможуть
6. Що робити у випадку втрати платіжної картки?

При втраті картки потрібно зателефонувати за номером: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні) або +38-044-363-01-33 та заблокувати картку. Потім необхідно звернутися до відділення АТ «Ощадбанк», в якому Ви відкривали рахунок, для отримання нової картки.

Буду вдячний за оцінку відповіді