доброго дня! скажіть чи підходить узд заключення про вагітність, для пришвидшення реєстраціі шлюбу - вопрос №1786183

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Доброго дня!
Згідно вимог Сімейного кодексу мова іде про наявність вагітності. Враховуючи це, Вам необхідно звернутись до гінеколога і вона візьме Вас на облік по вагітності та підготує необхідну довідку для надання її до ЗАГСу

Буду вдячний за оцінку відповіді