геометрия - вопрос №183506

площа осьового перерізу циліндра дорівнює 300 см ^2.Знайдіть площу перерізу, який паралельний осі циліндра і віддалений від неї на:

1)половину радіуса основи;

2)0,6 радіуса основи

площадь осевого сечения цилиндра равна 300 см ^ 2.Знайдить площадь сечения, который параллелен оси цилиндра и удален от нее на:

1) половину радиуса основания;

2) 0,6 радиуса основания

Ответы

Здравствуйте, Катя!

Нехай S — площа осьового перетину, s — площа перетину віддаленого від осі на відстані aR, 0<0<1.

Тоді S=2Rh, s=2rh, де h — висота циліндра, а r =R sqrt(1-a^2).

Вирішуючи рівняння, виходить результат

s=S sqrt(1-a^2).

Вважаючи, a=1/2, 0.6, виводяться відповіді на завдання.

Якщо необхідні додаткові роз'яснення стукайте.

Успіхів!

Михаил Александров