сімя - вопрос №187631

роспадаеться сімя жінка пішла з дітьми з дому про примирення і якісь зміни нехоче навіть чути що робити не пью працюю

Дополнение автора от 23.01.12 20:52:17

пышла ще перед різдвом говорить що все дістало живемо з моїми батьками одружені 9 років

за 9 років ніде не працювала так як ічого їй ннепідходило

почала останіх пів року спілкуватись з подружками з чого все і почалось

небуло у нас ні сканндалів ні рукоприкладства

просто коли був на роботі забрала дітей і пішла

внятних пояснеь на те чому недала так і тепер на всі мої потуги невідповідае

йти на хоть якісь компроміси не хоче

зациклилась тільки на розлучені і на тому що хоче свободи

???????????

я вже незнаю які приводити аргументи і що говорити

коли зустрічаемось по необхідності на котакт не йде

тільки е я так хочу і все і тільки яя яяяяяяя

Ответы

Пане, Вікторе, дуже добре, що Ви звернулись по домопогу. Маючи шестирічного сина, я добре Вас розумію.  Звертайтесь, і ми разом спробуємо з*ясувати Ваші подальші кроки на найближчий час. Впевнений, Ви усвідомлюєте, що  втілювати плани Вам доведеться самому, тож налаштовуйтесь на плідну працю.Удачі!

Пане, Вікторе, дуже добре, що Ви звернулись по домопогу. Маючи шестирічного сина, я добре Вас розумію. Зазвичай, подібна ситуація має яскраве емоційне забарвлення, тож спробуйте спершу, усвідомити все, що відчуваєте по відношенню до ситуації(до себе, до дружини, до дітей та ситуації в цілому) і запишіть це на окремому аркуші паперу. Якщо з*явиться бажання продовжити роботу — звертайтесь, і ми разом спробуємо з*ясувати Ваші подальші кроки на найближчий час.

дякую за детальну інформацію, пане Вікторе, пропоную обговорити ситуацію в чаті або через пошту, адже тема стосується приватного життя, і навряд ви готові ним ділитися з усіма відвідувачами сайту. адресу моєї пошти ви знайдете у моєму профілі.чекаю листа