Діти зібрали і здали в аптеку 4 кг квітів мати- й-мачухи, 8 кг березових бруньок, а молодих пагін­ців сосни — у 5 разів більше, ніж квітів - вопрос №1925703

мати-й-мачуха та березових бруньок разом. Скільки кілограмів пагінців сосни зібрали діти? Допоможіть з умовою до задачі?

Ответы

1) 4 + 8 = 12 кг - мати-й-мачуха та березових бруньок разом зібрали діти
2) 12 * 5 = 60 кг -
пагінців сосни зібрали діти

Відповідь: 60 кг пагінців сосни зібрали діти