Другое

Як можна позбутися штрафних санкцій по кредиту,якщо платіж був здійснений вчасно,але з вини банківського працівника,що ввела не правильні реквізити - вопрос №1928691

платіж був здійснений через 10 днів після терміну внесення платежу по кредиту? Заступник управляючої банком не визнає провину своєї підлеглої працівниці і перекладає провину на мене добросовісного платника, який жодного разу не прострочив термін погашення платежу.Хто має відшкодувати суму штрафних санкцій? Попередньо дякую.
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Доброго дня, Віта!
Вам необхідно подати письмову заяву на керуючого банком у Вашому місті, в якій викласти всі обставини ситуації та прикласти копію квитанції про сплату кредиту. Крім того, повідомити, що у разі невжиття заходів — Ви звернетесь до центрального офісу банку. В разі відмови — робите саме так. Якщо і це не допоможе — 2 шляхи:
1 — звернення зі скаргою на НБУ, 2 — після 1-го звернення до суду. Удачі.

Буду вдячний за оцінку відповіді та відзив.