У прямокутній трапеції АВСD (AD||BC) діагональ АС перпендикулярна до бічної сторони СD. Знайдіть довжину цієї діагоналі (у см), якщо AD = 18 см, ВС = - вопрос №1949984

8 см.

Лучший ответ по мнению автора

подробный и правильный ответ на ваш вопрос найдете по этой ссылке:
bondarenko.dn.ua/mathematics/vno/probne-zno-2013-z-matematiki-rozv-yazok-30-zavdannya/