Виберіть із запропонованого переліку речовину: а) сода; б) склянка; в) ручка; г) зошит. 2. Укажіть просту речовину, що входить до складу - вопрос №1954625

повітря: а) Нітроген; б) Оксиген; в) азот; г) вуглекислий газ. 3. Визначте ознаку, за якою суміш відрізняється від складної речо- вини: а) складається з різних елементів; б) складається з кількох атомів; в) складається з кількох молекул; г) складається з різних речовин. 4. Укажіть символ елемента, чия назва читається як «ен»: а) He; б) N; в) Na; г) V. 5. Визначте метод, що дозволяє розділити суміш двох твердих речовин (залізний і мідний пил): а) дистиляція; б) деконтація; в) магнітна сепарація; г) випарювання. 6. Укажіть хімічну реакцію, ознакою якої є зміна забарвлення: а) термічний розклад купрум(II) гідроксиду; б) горіння водню; в) каталітичний розклад бертолетової солі; г) нейтралізація сульфатної кислоти натрій гідроксидом.

Лучший ответ по мнению автора

1. а)
2. в)
3. г)
4. б)
5. в)
6. а)

P.S. Не забывайте выбирать лучший ответ по мнению автора!
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

1. А
2. А, Б, В
3. Г
4. Б.
5. В
6. А

Михаил Александров