помогите пожалуйста!!! - вопрос №198386

коливання контура радіоприймача на довжину хвилі 300м. котушки індуктивності в контурі має індуктивність 100 мкГн. Знайдіть електронність конденсатора!

Ответы

Частота коливального контура f_0 = {1 \over 2 \pi \sqrt{L C}}    дорывнюває частоті електромагнітної хвилі с/(довжину хвилі)   с=3*10^8м/с-швидкість електромагнітних хвиль.Відзначте як кращій Якщо виникнуть запитання зветайтесь