Доброго дня. Я вагітна по узд. 5 тижнів. Виявили рідину в матці. Ниючі болі внизу живота і поясниці. Виділень немаєю Сказали прийти на 6 тижні - вопрос №2020352

слухати серцебиття і будуть дивитися чи щось змінилося. Можете сказати наскільки це погано. І чи це точно вагітність бо в інтернеті стільки різного що пишуть рідина може свідчити про позаматкову. Але кажуть що вона маткова. От хожу сижу починає нити живіть лежу то більш менш нормально. Дуже хвилююся по ця вагітність дуже бажана. Ось що пише на узд. Ендометрій Порожнина матки в дні між листами ендометрію анехогенна рідина товщиною до 2-3 мм (кров?) в порожнині матки плідне яйце діам. 4,3 мм, округле, з чітким контуром, без ембріона, без жовтого мішка. Висновок вагітність маткова 5 тижнів загроза переривання вагітності. Що краще лежатии бо боюсь втратити дитинку. Допоможіть порадою будь ласка

Ответы

Добрый день, Татьяна.

У вас маточная беременность, возможно есть незначительная отслойка плодного яйца. Ничего страшного нет, если болит живот, то применяйте спазмолитики, типа но-шпа. И сделайте УЗИ через неделю как сказал вам доктор.