Справа в тому,що я 3 роки тому зустрічалася з цим хлопцем.Так вийшло ,що ми посварилися бабуся його і мама дуже мене любили,після цього я не можу - вопрос №2031134

изображение из вопросаніяк його забути.Про інших навіть не думаю.Кажуть, що його бабуся могла мене приворожити, або покласти вінок безбрачия, а він на мене абсолютно не звертає уваги.Чесно, звертаюся уже до кого тільки можна всі просто опускають руки, кажуть що в скорому часі я потраплю в страшну аварію.Допоможіть якщо зможете
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

ніхто на вас нічого не робив, ніякої магії на вас немає, ви просто дуже пріаязиваетесь до людей, буде у вас інший чоловік, не переживайте

@ SOFIA CHERNAYA