Анатолій 0903188 чому невезе в житі коли я вийду на роботу до німечини - вопрос №2134398

1 ответ

Ответы

Доброго дня, Анатолій!
Якщо ви хочете погадати, дізнатися щось про своє майбутнє, то Вам краще написати у розділ «Езотерики».

З точку зору психології, то багато залежить від Вас. Що Ви робите для того, щоб досягнути цієї цілі (переїзд до Німеччини)? Що Ви маєте на увазі, коли пишете, що не щастить у житті?

Мудрості Вам та усього самого найкращого!