В урні знаходиться n куль, з них m білих. Навмання беруть k куль. Потрібно скласти закон розподілу дискретної випадкової величини X - - вопрос №2147100

числа взятих білих куль. В урні знаходиться n куль, з них m білих. Навмання беруть k куль. Потрібно скласти закон розподілу дискретної випадкової величини X — числа взятих білих куль.

Лучший ответ по мнению автора

Если укажите конкретные значения n, m и k, то могу пересчитать и конкретные вероятности в законе распределения
Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров