Доброго вечора , дитині 2 роки і вже майже 2 тиждні температура то 37 то 36.8 то 37.5 . на початку хвороби звертались до лікаря , сказали що горло і - вопрос №2200450

ніс був закладений сильно. виписали ліки для горла фарангосепт таблетки і орасепт. і для носа називін. на сьогоднішній день горло у дитини не червоне. а температура у вечері 37.5. Підскажіть будь ласка в чому причина і що робити, що так довго температура і чи може бути таке?

Ответы

доброго вечора.субфебрильна температура говорить за апальний процес  в організмі.але таку температуру не можна збивати.через 2-3 дні температура сама спаде

Александр Костюченко