доброго вечора! в мене з карточкою якісь проблеми, пише що нема мережі...я спочатку думала, що то у всіх немає, може якісь вишкою проблеми.. але у - вопрос №2284736

всіх є лиш в мене нема… яка може бути причина?

Ответы

якщо у вас Android перевірте, чи включено сім карти в налаштуваннях, так само перевірте, чи увімкнений режим «у літаку». Спробуйте перевірити з іншими сім картами.Якщо нічого не допоможе, то можливо у вас не справний модуль GSM

Глеб Черняк