строчно треба ваша допомога - вопрос №2380679

Добрий день скажіть пожалоста мен цікавить такий вопрос у мене була менструація 01.03.2017 кінчилася 4.03 потом 12.03 у мене був половий акт без презерватива як раз це був день овуляцій на наступний день я випила таблетку екстраной контрацепцій після того полового акту у мене не було наступна менструація должна бути 27-28.03 ну мене началася якісь виділення 19.03 але виділееня не велике і воно дуже грязне наче якись бруд шо це може бути чи може це бути на фоні стресу спасіба жду от вас відповідь

Лучший ответ по мнению автора

Добрый день, Юлия.

Это нормальная реакция организма на прием препаратов экстренной контрацепции. Ничего страшного нет, так и должно быть.