Доброго вечора!Порадьте будь-ласка,як впоратися з депресією...Здається,що моя присутність на цьому світі зайва,все,що б я не робила для інших людей,ніхто не цінує,а фактично підтримки з боку близьких - вопрос №2515286

ніякої.Намагаюся всім допомогти, нікого не образити, а я ще й винною лишаються.Чоловік зловживає алкоголем, агресивний і практично не думає про майбутнє… Ніби то доросла людина, а відповідальності ніякої.Про дітей не піклується, всі фінансові питання на мені, слова доброго хоча б в підтримку ніякого.Дуже втомилася від усього, якби не маленька донечка, напевне б не жила.Порадьте хоч щось, будь-ласка…
3 ответа

Ответы

Здравствуйте, Юлия. Если Вы здесь, значит это нужно в первую очередь Вам. В Вашей ситуации просто совет Вам мало чем поможет. Выберете себе психолога и пройдите терапию. Вам нужно научиться думать о себе, а не о других. Вы настолько отказались от себя ради других, что и сил у Вас нет. Такое отношение, закладывается в детстве и сформировалось у Вас не за один день, поэтому без терапии Вам будет сложно изменить текущую ситуацию.
Обращайтесь, буду рада помочь.
Доброго ранку, Юлия!
Лікувати депресію потрібно тільки встановивши діагноз. Ви  відвідали психіатора і Вам поставили цей діагноз, чи Ви самі собі поставили діагноз?
Рекомендації (поради) можу надати тільки стосовно профілактики депресивного стану, а для рішення проблеми, необхідно працювати з Вами тривалий час.
Що може допомогти в профілактиці:
1.Необхідно навчитися керувати своїми емоціями і думати позитивно.
2.Потрібно шукати вихід з будь-якої ситуації і витягати з неї позитивні сторони. Наприклад, навіть при розлученні можна знайти сприятливі моменти для себе: можливість знайти нові відносини і уникнути обридлих скандалів, а також отримати життєвий досвід.
3.Необхідно підвищувати свою самооцінку: думати про себе позитивно, з повагою, відзначати свої достоїнства і якості, ставити їх над недоліками. Потрібно навчитися радіти тому, що маєш, відзначати будь-які дрібниці.
4.Не можна брати на себе занадто велику відповідальність і намагатися всім догодити, а також лаятися з найменшого приводу.
Слід ставити досяжні цілі і завдання, які легко перетворити в реальність, щоб уникнути в майбутньому розчарувань і почуття невпевненості у своїх силах.
Потрібно вміти відокремлювати роботу від відпочинку і поєднувати їх. Прийшовши додому необхідно залишати всі проблеми на роботі і давати можливість своєму тілу відпочити. Постійне зациклення на проблемах тільки посилить поганий настрій і викличе негативні емоції.
5.
Заняття спортом допоможуть виробити велику кількість гормонів ендорфінів і підвищити свою самооцінку. Це може бути плавання, швидка ходьба, біг, заняття на тренажерах і багато інших видів спорту. Навіть легка гімнастика вранці здатна підняти настрій на цілий день.
Завжди готова допомогти .
Всього найкращого Вам!
Здравствуйте, Юлия.
1. Перестаньте брать на себя ответственность за мужа и его действия. Посмотрите и на ситуацию, и на семью с разных сторон: А тот ли, такой ли это человек, с которым хотели бы прожить всю жизнь рука об руку? Иногда, бывает так, что «ложка дегтя, всю бочку меда портит»;
2. Не старайтесь быть доброй и хорошей везде, во всем и для всех. Не нужно помогать там, где об этом не просят, т.к. такая доброта и помощь очень быстро начинает восприниматься как должное. А соответственно без благодарности, а порой и с претензиями. Поэтому, нужно уметь еще и отказывать. Тогда помощь будет восприниматься действительно как помощь, с благодарностью.