Як зарадити тому що свекруха недолюблює невістку постійно негативно відгукується про неї спричиняє сварки.немає спокою сімейноиу житті.У відповідь на це старалась у всьому допомагати коли вона - вопрос №2537390

хворіла турбувалась про неї.Та серце її немякне.хочу піти жити окремо чоловік нехоче. Я у відчаю з однієї сторони психологісно 5евиьримую а з іншої нехочу шлюб розривати.
1 ответ

Ответы

блажен человек когда принимает всё происходящее с ним помимо его воли как волю Свыше.