уявляю смерть - вопрос №266038

Добрий вечір. Допоможіть будь ласка. На протязі вже довгого часу я уявляю смерть своїх рідних близьких людей(яких я дуже люблю). Уявляю у всіх подробицях, де, коли, як, навіть у чому вдягнута піду на похороню.уявляючи це все я плачу. Недавно я навіть почала уявляти смерть своєї тримісячної дитини. ці думки мене дуже лякають. Підскажіть будь ласка, що це може бути, іщо мені робити. Буду вдячна за всі поради.

1 ответ

Ответы

Здравствуйте Вика. Ваше состояние плавнот переходит в дипрессивное. Почему так происходит, сказать сложно, мало информации.Возможно это после родов, часто бывает такое состояние.

Пишите.Попробуем вместе разобраться.

С уважением, Галина.