Мені 24 роки в мене вже 9 днів вітрянка. Чоловік перехворів в дитинстві, але зараз має тісний контакт зі мною допомагає містити ранки всі ці дні та просто розмовляє, спимо ми в окремих кімнатах. - вопрос №2714680

Скажіть скільки днів я ще буду заразна і чи може захворіти чоловік? Дякую
1 ответ

Ответы

Здравствуйте Алина.
Вы перестанете быть заразной для окружающих через 5 дней с момента появления последних высыпаний (прыщей). Крайне редко но бывают случаи повторных заболеваний взрослых людей перенесших в детстве ветряную оспу.