Доброго дня мене звати Світлана в мене дві дівчинки хворі на серце Світлані поставили діагноз невелика мітрвльна і тристулкова недостатність а Іванні - вопрос №2736853

робили операцію на відкриту артеріальну протоку під час операції знайшли другу ваду права аберантна підключична артерія довго наглядали лікарі на задуху але сказали що артерія здавлення немає томущо має пів кільця та поставили ще один діагноз бронхіальна астма скажіть будьласка чим уподальшому загрожує моїм дітям та чи можна вилікувати

Ответы

Здравствуйте, вам нужно проконсультироваться с ангиохирургом, иметь при себе все выписки обязательно. Здравия вам и вашим детям. В след раз пишите на русском и ответ будет гораздо быстрее