Другое

якщо орендодавець та орендарь уклали договір оренди землі на рік , але термін договору не закінчився а орендодавець почав на тій землі сіяти і так далі, що в такому випадку потрібно робить орендарю? - вопрос №2756001

Ответы

Доброго дня! Вам треба подать до суду позовну заяву   про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою