добрий день, мені подарувала родичка з якою я не спілкуюсь взагалі ніколи не дарую ій нічого вона мені а тут від неі срібна цепочка з кулоном передала не сама принесла після цього почалися негаразди - вопрос №2757854

в сімі я не знала що робити і викинула прикрасу в річку чи правильно це і якшо шось було на ній воно пішло разом з цепрчкою розясніть мені

Ответы

правильно сделали