Доброго вечора!в мене є проблема з якою я сама не можу розібратись,надіюсь на Вашу допомогу.можливо для Вас ця проблема здасться несуттєвою ,але для - вопрос №2758767

мене це зараз найважливіше в моєму житті.почну з самого початку: мені 19 років, в стосунках з коханим хлопцем майже 3 роки. я його дуже сильно кохаю та дуже сильно прив*язана до нього, та надто болісно переживаю розлуку з ним.суть проблеми в тому що він навчається в іншому місті вже 2 рік.до того як він вступив до цього інституту ми зустрічались вже рік,і все було добре.потім він вступив до інституту і почались проблеми, а саме я почала не довіряти йому та дуже ревнувати, хоча для цього в мене не було жодних підстав, просто десь на рівні підсвідомості мені щось підказує що всі хлопці мають схильність до брехні та зради.перший рік його навчання пройшов жахливо для мене бо я дуже сильно накручувала себе та переживала.на другий рік навчання хлопець забрав мене з собою в те місто де він навчається і ми прожили пів року разом і все було чудово.потім настали канікули і ми повернулись додому.живемо ми не разом.тепер з березня він знову їде на навчання але вже без мене бо немає коштів для того щоб ми жили разом.і мені дуже важко усвідомити це, тому що за ці пів року спільного життя я дуже звикла до нього.кожен раз коли задумуюсь про те що він поїде на навчання і ми будемо бачитись в кращому випадку 2 рази в тиждень мені стає страшно і я плачу бо дуже переживаю.просто я сама починаю конструювати і видумувати ситуації в які він може потрапити живучи в квартирі з хлопцями-альфасамцями з якими він і буде жити.справа в тому, що в них на квартирі постійно присутні якісь компанії дівчат легкої поведінки і я знаю що вони зраджують своїм дівчатам.тому я дуже переживаю за свого коханого.просто навіть не хочу щоб він там знаходився, бо мені не приємно щоб він був в оточенні таких дівчат які там будуть присутні.страшно навіть подумати про таке.найгірше те що хлопець ніби не сильно засмучений через це, каже: ну чим я тобі допоможу.все буде добре.мені дуже важко від усвідомлення що я вже не буду жити поруч з ним і він буде жити в компанії таких непорядних хлопців.в мене постійно стан депресії, я постійно плачу думаючи про те що буде коли мій коханий поїде на навчання.бувають такі істерики що я плачу і не можу зупинитись.мені дуже важко.підтримки від коханого немає що мені робити? допоможіть мені будь ласка.я сама не можу з цим справитись.дякую наперед

Ответы

Добрий вечір, Ірино!
У відносинах найголовніше — довіра.
Якщо поведінка хлопця підштовхує Вас до недовіри, або Ви сама вважаєте, що він здатен на зраду — то нема сенсу продовжувати відносини, тому що по життю дуже часто виникає потреба на розставання. Це може бути по роботі, по проблемі у здоровї, і т.п.
Також Ваша реакція говорить про невпевненість у собі. Ви повинні бути впевненою, що Ви — найкраща для нього, а якщо це не так, то навіщо такий хлопець, який Вас не цінуе?