Затоплює сусід - вопрос №2792761

Доброго дня. Живу на першому етажі. Над витяжкою зявилося мокре пятно із ржавчиною. До сусіда зверху попасти не можу, так як він там не живе і приїжджає раз в 2 місяці. Сантехніки із ЖЕК робити не чого не хочуть так як нема сусіда. Питання в чому це сусід затоплює чи з витяжкою проблема. Пятно 40 см на 15 см. і маленьке пятно посередині потолка ванної!

Ответы

Вибачте що росийскою, вам потрибно написати заяву до суду на жко, зазвичай суд вы выграете а дали жко будуть сами розшукувать вашого сусида с бильшим рвением, або написати записку и вложить удвери може все виришится проще?