Мені наснився сон що мене болить живіт і тошнить, і я починаю добувати з рота волосся чорного кольору, і думаю як так волосся вертаєтся ротом з - вопрос №2798978

живота. я добувала його правою рукою, і був цілий клубок великий чорного волосся. це снилось з вчора на сьогодні. Що це означає?

Лучший ответ по мнению автора

Серьезная и очень запутанная проблема, которую удастся разрешить.
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Цей сон нічого не означає