Появилася дрібна висипка на обличчі дрібнесенькі пухирці ,схожі на себорею , і обличчня на тих ділянках де є висип червоніє не знаю ,що робити із цим ,так як це не вперше.Пявляється як дуже спітніла - вопрос №2837883

изображение из вопроса, так як це не вперше.Першого разу (1рік тому)пропила протиалергічні таблетки 10 днів і минулась другий раз- 2 міс.тому, а тепер знову.Після того, як спітніло обличчя -відчуваю свербіж і бачу, що висипки більше.Порядьте, будь ласка, що робити, тому що ця висипка появилася, як вперше, так і вдруге після того, як я сильно спітніла, тоді почався свербіж і появилася висипка.Що це? атопічний дерматит, пятничка, чи може себорея? Була на прийомі у дерматолога, сказала, що ніякої проблеми не виявлено і в мене комплекси -от такий діазноз.

Ответы

З цим питанням краще звернутися у роздiл Медицина. Але, як найменш, зробiть маски з ромашки i календули, вони хоча б знiмуть запалення.