Дівчина мае 3-х дітей, на кожного отримує кошти як одинока мати. Вирішила одружитись, чоловік готовий записати на себе батьківство однієї дитини. Чи будуть нараховувати кошти на дітей котрих батько - вопрос №2840699

не перепише на себе? Кошти отримувати (якщо буде) то такі ж як і на сьогодні, чи сума зміниться по причині що мати не одинока?

Ответы

З цим питанням краще звернутися в роздiл Юриспруденцiя