Здравствуйте! Прошу дать расшифровку анализу. Может ли такой результат анализа быть причиной бесплодия? Или это не говорит о бесплодии? Каріотип: - вопрос №2875461

46, ХY, t(5;8)(q13;q11.2) Коментарі: При обстеженні методом GТG 20-ти метафазних пластинок від двох незалежних культур встановлено чоловічий каріотип з реципрокною транслокацією між хромосомами 5 та 8. Допустимі точки розриву та з'єднання 5q13 та 8q11.2. Рекомендована консультація лікаря-генетика Примітка: Результат не виключає наявність хромосомних мікроаномалій та низькорівневого мозаїцизму, які не можуть бути виявлені за допомогою вказаних методів дослідження

Ответы

Этот вопрос лучше задать в раздел Медицина