чому не гріють батареї вода чиста два насоси поставив на останні 3 батареї і далі негріє - вопрос №2881768

Ответы

Мабуть утворилася повiтряна пробка. Ii треба випустити за допомогою крана Маевського.
Щоб таке не повторювалось, перед опалювальним сезоном треба спускати повiтря з батарей по схемi: спочатку вiдкривати нижнiй вентиль, потiм верхнiй, а потsм випустити повiтря за допомогою крана Маевського.