Салеметсздерме.. Анам 2_3 ай аурп жур точно диагноз жане дурс ем жок. Анамнин ауызы кургап калад нервный болп стрессте журед ..журеги согп жаткызбайд не уйкы жок.кейде бир жерге тура алмай мазасы - вопрос №2885614

кетед.жутынганда бир нарсе тургандвй… зобтн белгиси бар деген бирак ешкандай ем жок зобнз азгантай белгиси бар дед… сурагым жуытынганда бир нарсе турад аузы кебе ьеред журеги согп аурын нарсе баскандай болад уже стрессте журед… калай жане бул диагноз болуы мумкин… Рахмет…
1 ответ

Ответы

Добрый день.
Вам лучше задать вопрос на руском языке.