минулого року була згвалтована( була дєвствінніца) тепер взагалі не подобається секс з моїм хлопцем, невідчуваю нічого приємного - вопрос №2946778

Ответы

Здравствуйте, Наталия!
Вам необходимо проработать психическую травму. Если вы захотите разобраться в себе и своих переживаниях, вы можете выбрать психолога и начать с ним индивидуальную работу.