Киев

Працював у фермера не оформленим на протязі4 років толком зрп не отримував коли вирішив піти виріс долг в 22 тис .змусив написать розписку а тепер погрожуе прокуратурою.що мені робити? - вопрос №2986595

1 ответ

Ответы

Самому піти до прокуратури і все розповісти — це просто шантаж, щоб примусити Вас повернутися на його умовах. Зверніться з цим запитанням в розділ — юристпруденція. Ви задали питання в розділі — бізнес.