1) знайти відстань від точки A (-5,4) до осі координат. 2)Знайти відстань від початку координат до точки А(4;3). 3) Знайти довжину відрізка АВ, та - вопрос №3002435

координати його середини якщо: А(0;4) и В(4;4). 4) Дано точки АВС, та відомо що А-рівно віддалена від точок В і С. Знайти абсцису точки А(х;5), В(1;3), С(3;3). 5) Знайти периметр і діагоналі трикутника ABCD чотирикутника A(1;5), B(3;7) C(5;5) D(3;3). Допоможіть будь-ласка! (Это геометрия если что, 9 класс)