Здравствуйте Помогите пожалуйста 1)знайдіть площу правильної чотирикутної піраміди якщо її бічне ребро дорівнює L і утворює з площиною основи кут альфа 2)знайдіть площу повної поверхні правильної - вопрос №3008843

шестикутної піраміди, в якій бічне ребро дорівнює:15 см, а апофема-12см 3)бічне ребро правильної піраміди дорівнює L, а плоский кут при вершині піраміди становить альфа, знайдіть площу бічної поверхні піраміди, якщо, піраміда чотирикутна

Ответы

Здравствуйте!

Вы задали вопрос в категорию «Психология», но для получения ответа на этот вопрос вам нужно его задать в раздел «Учеба и наука» - http://www.liveexpert.ru/topic/study