Задача - вопрос №307044

До двох краплин розчину солі амонію додати 3-4 краплі 2н.NaOH(KOH) та нагрівати пробірку на водяній бані.До отвору пробірки піднести зволожений дистильованою водою індикаторний папірець (універсальний або червоний лакмусовий). Спостереження:

Ответы

 оксана! неможливо відворити  твої питання.Потрібно такі речі проводити у лабораторних умовах, а поті м їх записувати.

Михаил Александров