Тиждень назад подрузі упав ящик вагою 5-8 кг, на голову з висоти півтори метра. Її почало тошнити, темніти в очах. Ми зрозуміли що це струс, але до лікарів так і не відправилися бо на другий - вопрос №3112562

деньзнову пішли до роботи. Пройшов час, на голові видно гулю, але по її словам нічого не болить, хіба коли кинутися тієї гулі пальцями. Сьогодні рано вона забувши, що там гуля, почесала голову і потрапила на те місце, каже, що дуже різка біль появилася по всій голові, а там де рана то ніби жилкою по голові пройшлися. Їй потемніло в очах… чесно? Я налякалася, тому хочу запитатися тут щось дуже серйозне чи можливо воно ще не зажило? (Ми на даний момент за кордоном і не знаємо чи їхати додому, у лікарню, чи пройде?) (На голові окрім гулі немає ні порізів ні подряпин)
1 ответ

Ответы

Доброго дня! Чи є зараз в неї нудота, блювання, подвоєння перед очима, мерехтіння мушок перед очима, погіршення пам`яті та концентрації уваги, похитування при ходьбі?