Украина

сумісникі - вопрос №376294

Доброго Дня! Мені дуже потрібна Ваша допомого, порада у вирішенні такого питання: У нас на підприємстві працює працівниця на даний момент вона у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, ця відпустка у неї закінчується 25.09.2012р. з 25.09.2012р вона планує взяти додаткову відпустку по догляду за дитиною до досягненя нею 4-х річного віку (заява на імя директора і довідкаЛКК присутні) но з 03.09.2012 вона влаштовується до нас на роботу на 0.25 ставки за сумісництвом викладачем, виникає питання в який наказ включити працівницю Зовнішніх працівників чи Внутрішніх? Порадьте будь-ласка як правильно поступити, і якщо можна обгрунтування Вашої відповіді було підтверженно цінним документом який має юридичну силу? Дякую!
1 ответ

Ответы

прошу прощения, но я не смогу дать вам ответ на ваш вопрос, так как я не знаю законодательства украины и не совсем понял вашу речь, так как не знаю украинского языка. мне жаль, что не смог помочь Вам с вашей проблемой